MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 8681173
nr 868 1173
Garderobsskåp
med spegel, valnöt, sent 1800-tal, längd: 100, djup: 65, höjd: 205
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:56:26
2/1 21:49:34
6/1 19:51:26
1.600 kr